Tarnobrzeski Sztab

Do końca świata i o jeden dzień dłużej

Program 26. Finału

Program

 

Tarnobrzeg, Plac Bartosza Głowackiego

 

13:00    Rozpoczynamy naszą nową tradycją – lokalną edycją ogólnopolskiego biegu „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”. W Tarnobrzegu pobiegniemy po raz czwarty. Na start biegu zapraszamy biegaczy jak i entuzjastów Nordic Walking.

 

Uczestników do biegu przygotuje rozgrzewka przygotowana przez instruktorów klubu Fitneska. Dla chętnych zawodników, na mecie biegu przeprowadzone zostanie badanie poziomu cukru we krwi. Uwaga! W tym roku przewidziane są nagrody dla 3 pierwszych Pań i Panów na mecie.

 

 

 

15:30 – koncert zespołu RED CAMEL - Zespół tworzą Marcin Tomczyk, Marcel Kucharski, Mikołaj Duda, Kacper Rajfur

 

16:30 – koncert zespołu NON OMNIS - Pochodzący z Sandomierza zespół muzyczny powstał w 2016 roku. W swoich utworach eksperymentuje z różnymi gatunkami muzycznymi. Zespół tworzą Karol Chmiel (wokal, klawisze), Jakub Garnuszek (gitara elektryczna), Antoni Walas (gitara basowa) i Mateusz Drabowicz  (perkusja)

 

 

 

17:30   Licytacje sceniczne

 

 

 

19:00    KONCERT GWIAZDY! WANDA I BANDA - publikę rozgrzeje i rozbawi, największymi swoimi przebojami zespół Wanda i Banda!

 

20:00    Światełko do Nieba!

 

 

 

Gorzyce

 

W Gorzycach zagramy dzięki zaangażowaniu Urzędu Gminy Gorzyce i Gminnego Ośrodka Kultury. Przygotowany został Koncert Kolęd, który odbędzie się w Środowiskowym Domu Kultury w Gorzycach. Podczas koncertu wolontariusze będą zbierać pieniądze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Koncert „Polskie Betlejem” został przygotowany przez Orkiestrę Dętą GOK Gorzyce i zespół wokalny Primo z Domu Kultury w Sokolnikach.

 

 

 

IV Tarnobrzeski Bieg „Policz się z cukrzycą”

 

Udało się po raz czwarty zorganizować bieg, który rozpocznie nasze tarnobrzeskie granie. Start i meta IV Tarnobrzeskiego Biegu będzie na Placu Bartosza Głowackiego. Dla uczestników przygotowana została około 3 km trasa biegu. W tym roku przewidzieliśmy nagrody dla trzech najszybszych Pań i Panów.

 

Sponsorzy