Tarnobrzeski Sztab

Do końca świata i o jeden dzień dłużej

Sztab

Dominika Żebracka

Dominika Żebracka

Szef Sztabu

dominika@wosp.tarnobrzeg.pl, 697-521-981

Studentka kognitywistki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Wieloletnia członkini sztabu. W swoich dotychczasowych obowiązkach miała opiekę nad wolontariuszami. Teraz też się opiekuje, ale całym Sztabem.

Beata Nieduziak

Beata Nieduziak

prawa ręka szefa

605 366 572

Mówiąc, że wykonalność operacji nie jest najlepszym wskaźnikiem jej skuteczności, łączy stoicki spokój z umiejętnością efektywnej realizacji każdego zadania. W WOŚP od 2002, w latach 2011-2015 była Szefem Sztabu. Obecnie pełni rolę opiekuńczej "dobrej mamy".

Łukasz Raźniewski

Łukasz Raźniewski

lewa ręka szefa

605 972 110

Absolwent Wydziału Nauk Społecznych Stosowanych AGH w Krakowie o specjalności "multimedia i komunikacja społeczna". Pracuje w koncernie tytoniowym, choć nigdy nie spróbował smaku papierosa. W Orkiestrze od 1999 roku. W latach 2004-2011 dumnie dzierżył ster jako szef sztabu. Opuściwszy kapitański mostek, nadal czuwa jako niezastąpiony pomocnik i dobry duch finału.

Piotr Czepiel

Piotr Czepiel

impreza główna

piotrczepiel@interia.pl, 608 400 437

W przeszłości pracownik Polskiego Czerwonego Krzyża. Instruktor pierwszej pomocy przedmedycznej PCK. Mistrz Kominiarski, obecnie pracownik prywatnego zakładu usług kominiarskich. Świetny organizator. W sztabie po raz kolejny odpowiedzialny za logistykę i technikę imprezy głównej. Jednym zdaniem nie jest elektrykiem, ale wie ile prądu nam potrzeba, nie wie do czego ta śrubka, ale zbuduje z niej praktyczny mostek. W tarnobrzeskiej ekipie WOŚP już po raz piętnasty. Niezastąpiony!

Julia  Stasiak

Julia Stasiak

zbiórka pieniędzy, wolontariat

julia@wosp.tarnobrzeg.pl, 602-306-527

Uczennica Liceum Ogólnokształcącego, siedziby naszego sztabu. Miłośniczka zwierząt, wolontariuszka jednego z tarnobrzeskich schronisk. Odpowiedzialna za rekrutację wolontariuszy i zbiórkę pieniędzy.

Małgorzata Czepiel

Małgorzata Czepiel

koordynator

mczepiel@interia.pl, 608 400 437

Od kilkunastu lat działa w Tarnobrzeskim Sztabie WOŚP. Jej zaangażowanie i doświadczenie pomaga nam w rozmaitych sytuacjach. Prywatnie nauczycielka matematyki, ale to nie Gosia liczy pieniądze zebrane podczas Finałów :)

Jolanta Tworek

Jolanta Tworek

koordynator

martwo@interia.pl

Nauczyciel w jednej z tarnobrzeskich szkół podstawowych. W sztabie od 2004 roku.

Błażej Wnuk

Błażej Wnuk

GaZeLa

blazej.wnuk@zhp.net.pl, 886 707 655

Student „organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej” na Krakowskiej Akademii. Uwielbia nurkowanie, uczestniczył w wyprawach na kontynent afrykański w poszukiwaniu skarbów oceanu. Ale nie na przyjemnościach kończy się jego zamiłowanie do wody - podczas powodzi 2010 odważnie niósł pomoc poszkodowanym bezpośrednio w czasie ataku wielkiej wody. W sztabie od kilku ładnych lat. Jego głównym zadaniem przy okazji Finału jest organizacja pracy Grupy Zabezpieczenia Logistycznego.

Anita Turbak

Anita Turbak

aukcje i licytacje

aukcje@wosp.tarnobrzeg.pl, 511-048-717

Anita - fizjoterapeutka, studiuje na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Wieloletnia harcerka. Prywatnie uwielbia Bieszczady, kocha gorącą herbatę. W Sztabie od 2013 roku. Zajmuje się pozyskiwaniem gadżetów na aukcje i licytacje sceniczne.

Sara Stępień

Sara Stępień

impreza główna

impreza@wosp.tarnobrzeg.pl, 664631400

Odpowiedzialne zadanie przygotowania całego planu tarnobrzeskich Finałów leży w jej rękach. To ona dowodzi, kto i o której pojawi się na scenie. Sara ma najdokładniejszy zegarek na świecie i to dlatego Światełko do Nieba jest punktualne. Zajmuje się programem Finału.

Anita Baca

Anita Baca

Social media, PR

a.baca@onet.pl, 570 216 106

Studentka bezpieczeństwa wewnętrznego na Politechnice Rzeszowskiej oraz socjologii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Po godzinach - także sędzia piłkarski. Lubi dobre książki, które czyta pijąc hektolitry kawy. Z natury zakręcona i uśmiechnięta, nie ma czasu na nudę. W Orkiestrze gra od 2011 roku - wcześniej jako wolontariusz, od trzech lat w Sztabie. Odpowiedzialna za social media i kontakt z mediami.

Jonasz Łygas

Jonasz Łygas

zadania specjalne

667 657 005

Na co dzień wiecznie uśmiechnięty student automatyki i robotyki, z natury spontaniczny podróżnik i wiecznie głodny przygód miłośnik gór i wspinaczki skalnej. W sztabie działa głównie jako kierowca, lecz w razie potrzeby nie boi się innych zadań jak chociażby pozyskiwanie sponsorów czy występowanie przed kamerą. W "orkiestrze" gra bo lubi, a jak sam mówi, działanie w fundacji daje niesamowitą satysfakcję, frajdę oraz bezcenne wspomnienia.

Sponsorzy