Tarnobrzeski Sztab

Do końca świata i o jeden dzień dłużej

Wesprzyj nas!

Każdy najmniejszy gest jest na wagę ludzkiego życia! Dlatego, aby nas wesprzeć wystarczy mieć dobre chęci. Można to zrobić na wiele sposobów!


Aby zostać wolontariuszem WOŚP… Pobierz ankietę ze strony Sztabu, wypełnij ją i zgłoś się do naszej siedziby w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu w wyznaczonym terminie. Jeśli coś stoi Ci na przeszkodzie, aby wziąć udział w spotkaniu, ale bardzo, ale to bardzo chcesz zostać Wolontariuszem - skontaktuj się z Julką (julia@wosp.tarnobrzeg.pl, tel: 602 306 527).


Chcesz zostać Sponsorem? Bez Wolontariuszy ani rusz, ale Sponsorzy odgrywają równie ważną rolę w naszej corocznej Orkiestrze, można powiedzieć, że są naszym dobrym duchem grania. Jeśli chciałbyś wspomóc Finał w takiej właśnie formie i otworzyć serce na najmłodszych skontaktuj się z Dominiką (dominika@wosp.tarnobrzeg.pl, tel: 697-521-981).


Oddaj przedmiot na aukcje! Od lat największą popularnością cieszą się nasze licytacje, czy to na scenie w Dzień Finału, czy na allegro. Jeśli masz coś wyjątkowego, co mogłoby być nielada gratką dla licytujących, a zarazem zasilić konto Fundacji skontaktuj się Anitą (aukcje@wosp.tarnobrzeg.pl, tel: 511 048 717).


Pomoc w promocji. Reprezentujesz jakieś niezależne medium, portal internetowy, jesteś popularnym blogerem? Pomóż nam w promocji Finału i naszych działań. Wystarczy, że zamieścisz o nas jakąś notatkę lub odnośnik do naszej strony www. A może masz jakiś inny pomysł? Czekamy! Skontaktuj się z Anitą (a.baca@onet.pl, 570 216 106)


Masz jakiś pomysł? Na pewno jest coś, na co wpadłeś Ty, a na co nie wpadliśmy my. Nasze przedsięwzięcie możesz wesprzeć również dobrym pomysłem lub zainspirować nas do czegoś. Nie zatrzymuj tego tylko dla siebie - jesteśmy otwarci na wszelkie sugiestie i pomysły, jeśli takie rodzą się w Twojej głowie wypełnij formularz dostępny tutaj.

Sponsorzy